Medewerkers: contactgegevens

Anke Lambooij, apotheker

Adviseur

+31 (0)888 800 473

a.lambooij@medicijngebruik.nl                         

 

Bart Pouls

Adviseur

+31 (0)888 800 400

Bernd Bodewes, MSc

Adviseur Marketingcommunicatie

+31 (0)888 800 446

b.bodewes@medicijngebruik.nl

drs. Connie Leliveld

Hoofd financiën

+31 (0)888 800 430

c.leliveld@medicijngebruik.nl

Ellen Wiggemansen

Medewerker ondersteuning

+31 (0)888 800 424

e.wiggemansen@medicijngebruik.nl

 

Els Dik, apotheker

Senior adviseur

+31 (0)888 800 471

e.dik@medicijngebruik.nl

ir. Erik van Rijn van Alkemade

Adviseur

+31 (0)888 800 414

e.rijn@medicijngebruik.nl

Gemma Yocarini

Senior adviseur

+31 (0)888 800 463

g.yocarini@medicijngebruik.nl

dr. Hanneke Zwikker

Adviseur

+31 (0)888 800 464

h.zwikker@medicijngebruik.nl

drs. Hans de Vos Burchart

Manager operations

+31 (0)888 800 461

h.vosburchart@medicijngebruik.nl

drs. Henriëtte van der Kwaak-van Hout

Adviseur

+31 (0)888 800 477

h.kwaak@medicijngebruik.nl

dr. Joost de Metz

Adviseur

+31 (0)888 800 413

j.metz@medicijngebruik.nl

dr. Linda Kok

Adviseur

+31 (0)888 800 484

l.kok@medicijngebruik.nl

Marcel Stroo, apotheker

Adviseur

+31 (0)888 800 483

m.stroo@medicijngebruik.nl

Marga Legierse

Salarisadministrateur

+31 (0)888 800 431

m.legierse@medicijngebruik.nl

 

 

Marianne Nijpels, apotheker

Adviseur

+31 (0)888 800 400

Marinka van Dalfsen-Slingerland, apotheker

Adviseur

+31 (0)888 800 400

m.dalfsen@medicijngebruik.nl

 

dr. Marlies Schippers, apotheker

Adviseur

+31 (0)888 800 458

m.schippers@medicijngebruik.nl

dr. Marjorie Nelissen-Vrancken, senior apotheker

Adviseur

+31 (0)888 800 481

m.nelissen@medicijngebruik.nl


 

Marloes Dankers, apotheker

Adviseur

+31 (0)888 800 459

m.dankers@medicijngebruik.nl

drs. Menno van Woerkom

Adviseur

+31 (0)888 800 462

m.woerkom@medicijngebruik.nl

Monique Dirven

Senior adviseur

+31 (0)888 800 456

m.dirven@medicijngebruik.nl

Paul Geels, niet-praktiserend specialist ouderengeneeskunde

Adviseur

+31 (0)888 800 476

p.geels@medicijngebruik.nl


 

Rob Essink, MPH, senior apotheker

Adviseur

+31 (0)888 800 475

r.essink@medicijngebruik.nl

Ruby van Boxtel, MSc

Functioneel beheerder leeromgeving

+31 (0)888 800 411

r.boxtel@medicijngebruik.nl


 

drs. Ruud Coolen van Brakel

Directeur

+31 (0)888 800 410

r.coolen@medicijngebruik.nl

Samira Marddi-Korriche

Medewerker ondersteuning

+31 (0)888 800 422

s.korriche@medicijngebruik.nl

Saiëstra Idoe

Medewerker ondersteuning

+31 (0)888 800 431

s.idoe@medicijngebruik.nl

drs. Sjoukje van Beek

Adviseur

+31 (0)888 800 472

s.beek@medicijngebruik.nl


 

Tinie Engelen-Luttikhuizen

ICT-beheerder

+31 (0)888 800 434

t.engelen@medicijngebruik.nl

Yvette Fonteijn

Hoofd ondersteuning

+31 (0)888 800 412

y.fonteijn@medicijngebruik.nl